EVENTY / HYBRYDY / ONLINE

Od ponad 15 lat organizujemy eventy. W ostatnim czasie największą uwagę przykładamy do digitalizacji formuł eventowych – dzięki którym łączymy świat offline ze światem online. Z tego połączenia tworzymy nowatorskie formuły eventów tradycyjnych, hybrydowych, wirtualnych. Jesteśmy KDK Events! Dare to dream with us!

one stop shop

Co powinieneś o nas wiedzieć?

Po pierwsze, funkcjonujemy na zasadzie one-stop-shop. Pukając do nas, w jednym miejscu otrzymasz kompleksowe rozwiązania dopasowane do Twojego biznesu – z zakresu eventów i marketingu. Nie ma wyzwań eventowych, których nie bylibyśmy w stanie się podjąć! Po drugie, najsilniejsi jesteśmy, gdy pracujemy w zespole. Dlatego duże i złożone projekty to nasza specjalność. Trudne logistycznie realizacje, kilkudniowe montaże, ambitne formuły – dążymy do pracy na takich wyzwaniach, bo to one dają nam paliwo do dążenia do doskonałości. Po trzecie, angażujemy się w wydarzenia charytatywne. Jako społecznie zaangażowania firma realizujemy projekty, które wnoszą do społeczeństwa wartość dodaną. Mamy dużo szczęścia móc realizować się w pracy, dlatego oddajemy część tym, którzy takiego szczęścia nie mają.
Witaj w świecie KDK Events! Dare to work with us!

Dreamoffer

Konferencje i Kongresy
Imprezy okolicznościowe i gale
Wystawy i targi
Eventy sportowe
Festiwale i imprezy kulturalne
Team building & incentive
Outdoor & pikniki
Targi, wystawy i roadshow
KDK Events

dreamteam Dreamteam

dreamclients
KDK Events
Whatever you do, do it well.
Do it so well that when people see you do it, they will want to come back and see you do it again, and they will want to bring others and show them how well you do what you do.
Walt Disney