Cee Innovators Summit

Klient

Polska Agencja Rozwoju przedsiębiorczości to agencja rządowa, zarządzająca funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej, przeznaczonymi na wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz rozwój zasobów ludzkich. Misją PARP jest pomoc przedsiębiorcom w realizacji ich aspiracji wzrostu i pokonywaniu barier rozwojowych.

Nasze zadanie

Zadaniem agencji była kompleksowa organizacja CEE Innovators Summit, międzynarodowego Kongresu, który odbył się 28 marca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. W Kongresie wzięli udział Premierzy Państw Grupy Wyszehradzkiej, CEO YouTube’a Susan Wojcicki, a także innowatorzy z regionu, start-upy, szefowie działów R&D największych firmy poszukujących innowacji oraz organizacje pozarządowej zajmujące się innowacyjnością w V4.

Realizacja

60 godzin prac montażowych, 1800 metrów kwadratowych położonej wykładziny, całkowite wyciemnienie Trybuny Drugiej Totalizatora, zbudowanie Parku Innowatorów, stworzonego z ponad 26 stoisk partnerów z czterech krajów Grupy Wyszehradzkiej, stworzenie strefy VIP, strefy dla prelegentów oraz strefy dla mediów. Ponad 1000 odwiedzających, 200 przedstawicieli mediów oraz 150 osób obsługujących wydarzenie. Agencja odpowiadała za aranżację przestrzeni kongresowej oraz wystawienniczej zgodnie ze wizualizacją scenografii, zbudowanie podestu scenicznego, bezpośrednią współpracę z Biurem Ochrony Rządu, za obsługę recepcji, produkcję wszystkich materiałów reklamowych, branding zewnętrzny, a także wiele innych pobocznych elementów, które połączone z bezbłędną komunikacją i współpracą z klientem doprowadziły Kongres do szczęśliwego zakończenia i ogromnego sukcesu.