17th Annual Emerging Europe Investment Conference

Klient

Biuro Maklerskie Banku Pekao S.A.

Konferencja Emerging Europe Investment została po raz 17 organizowana przez Biuro Maklerskie Banku Pekao S.A. i zarazem po raz pierwszy w formule online.  Celem trzydniowej konferencji było zapewnienie przestrzeni do spotkań biznesowych pomiędzy inwestorami i największymi spółkami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dopełnieniem tegorocznej konferencji był inauguracyjny wykład makroekonomiczny „Kryzys. Co dalej?”, który poprowadził Główny Ekonomista Banku Pekao S.A., dr Ernest Pytlarczyk.
✔️ 26 największych spółek
✔️ ponad 150 uczestników

Nasze zadanie

KDK Events odpowiedzialne było za stworzenie strony internetowej wydarzenia wraz z formularzem rejestracyjnym, wypracowanie oprawy graficznej zaproszeń, strony oraz wirtualnej platformy, a także logistyczna i techniczna organizacja wydarzenia. Zadaniem naszego zespołu było utworzenie dedykowanego wydarzenia przy wykorzystaniu wirtualnej platformy i konfiguracja kluczowych funkcjonalności. Oprócz sceny głównej, na której uczestnicy mogli zobaczyć i posłuchać wykładu inauguracyjnego dr. Ernesta Pytlarczyka, utworzyliśmy indywidualne pokoje przeznaczone dla spółek, w których odbywały się spotkania z inwestorami. Kluczem do sukcesu było przygotowanie. Próbne połączenia, i wsparcie technologiczne to podstawa każdego wydarzenia oniline.
Liczne prośby o wprowadzenie połączeń audio do naszej platformy na kilka dni przed konferencją? Odpowiedzią naszego zespołu jest szeroki uśmiech oraz “Yes! We can do it!”.
Poza tradycyjną formułą wideokonferencji stworzyliśmy możliwość nawiązania połączenia telefonicznego z osobami znajdującymi się w pokoju spółek, a także wprowadziliśmy niestandardowe integrację – celem jeszcze lepszego dopasowania się do preferencji uczestników wydarzenia. Duże doświadczenie w organizacji wydarzeń online sprawia, że nie boimy się coraz to nowych rozwiązań i stawiamy im odważnie czoła!

Czas trwania konferencji: 3 dni

Materiały do obejrzenia na kanale YouTube KDK Events.

Pekao – animacja / intro