Mixer Regionalny Łódzkie 2018

Klient

Klientem agencji był Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, dla którego podjęliśmy się organizacji imprezy Mixer Regionalny Łódzkie 2018, imprezy plenerowej, która odbyła się w samym sercu Łodzi – na ulicy Piotrkowskiej i w Pasażu Schillera.

Nasze zadanie

Agencja odpowiadała za kompleksową organizację wydarzenia, w tym  m.in. za: organizację ponad stu stoisk wystawienniczych, zabezpieczenie imprezy i ochronę mienia, zabezpieczenie medyczne, organizację zaplecza sanitarnego wraz zapewnieniem czystości terenu przed, w trakcie i po wydarzeniu, zapewnienie energii elektrycznej dla całej infrastruktury Mixera, przeprowadzenie akcji informacyjnej o utrudnieniach związanych ze zmianą organizacji ruchu i koordynację zmian oznakowania ruchu drogowego i wiele innych.

Realizacja

W ciągu dwóch dni dbaliśmy o bezpieczeństwo i dobrą zabawę kilkunastu tysięcy mieszkańców województwa łódzkiego, rodzin z dziećmi, turystów. Zorganizowaliśmy dwadzieścia aktywności plenerowych dla dzieci i młodzieży. Na dwóch scenach, które stanęły na ulicy Piotrkowskiej oraz w Pasażu Schillera, zorganizowane zostały koncerty wieczorne, podczas których wystąpiły gwiazdy takie jak: Na Pozór – Tribute to Bogusław Mec, Grażyna Łobaszewska, Edyta Geppert, Reni Jusis, Iza Lach, Małgorzata Hutek, Nikola Kołodziejczyk, Kuba Badach, Marek Dyjak, Skubas, Andrzej Adamiak, Łukasz Lach, Wolna Grupa Bukowina, Bez Jacka. Zapewniliśmy elementy infrastruktury oraz zasoby niezbędne do zorganizowania największej imprezy promującej województwo łódzkie.