Nowa Rzeczywistość PPP

Klient

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju – Ministerstwo zostało utworzone 12 stycznia 2018 w drodze przekształcenia dotychczasowego Ministerstwa Rozwoju. Wówczas określono, że ministerstwo zajmować się będzie sprawami działu rozwoju regionalnego.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było wyprodukowanie oraz koordynacja konferencji „Nowa Rzeczywistość PPP”. Ze strony ministerstwa otrzymaliśmy wkład merytoryczny natomiast aranżacja przestrzeni, organizacja rejestracji czy obsługa audio-wizualna wydarzenia była po naszej stronie. Dodatkowo odpowiadaliśmy za wyprodukowanie 9-minutowej animacji w technice whiteboard, która opowiedziała uczestnikom konferencji czym jest partnerstwo publiczno-prywatne.

Realizacja

Jednodniowa konferencja zgromadziła 300 uczestników na Stadionie Narodowym w Warszawie. Uczestnicy konferencji byli słuchaczami paneli dyskusyjnych oraz prezentacji od godziny 8:00 do 16:00 natomiast my nasze prace zaczęliśmy już o 21:00 dnia poprzedniego aby móc postawić scenę i diodę wykorzystującą technikę Picture in Picture. Wszystko po to aby nasz klient był w 100% zadowolony z naszej realizacji.