Odkryj najnowsze trendy
i kluczowe wyzwania w branży eventowej!

Pobierz raport
„Event Marketing 2023/2024”

i poznaj wpływ zrównoważonego rozwoju
na przemysł spotkań.

 

Raport „Event marketing 2023/2024” to trochę taki przewodnik po krainie spotkań, którą zbadali IQS, MeetingPlanner.pl i ekipa topowych agencji eventowych. Dowiemy się z niego, że mimo wszystkich wyzwań ostatnich lat, event marketing trzyma kopyta mocno i rośnie jak grzyby po deszczu. Usłyszymy także, że to nie tylko kwestia „fajnych” wydarzeń, ale także organizacji wydarzeń spójnych z duchem ESG (Environmental, Social, Corporate Governance). Na koniec dowiemy się, że w 2023 roku gołym okiem widać zdecydowany powrót do spotkań na żywo – prawie dwukrotny!

Raport mówi nam też, że Klienci zaczynają przykładać jeszcze większą wagę do audytu firm eventowych przed rozpoczęciem współpracy. Nie tylko sprawdzają, czy mamy pomysły na eventy, ale też, czy wiemy, o co chodzi z ESG. Bo teraz organizacja imprezy to jak gra w planszówki – musisz znać zasady, żeby dobrze się bawić.

Nie trać czasu. Pobierz BEZPŁATNY raport już teraz i zdobądź kluczowe wskazówki, które pomogą Ci produkować niezapomniane wydarzenia!raport2023

POBIERZ RAPORT

Pobierz raport „Event Marketing 2023/2024”