Start-up Summer Camp 2019

Klient

Na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mieliśmy szansę kolejny raz zorganizować konferencję Start-up Summer Camp w mazurskiej miejscowości Ryn.

Nasze zadanie

Zadaniem Agencji było stworzenie pod koniec lata obozu dla startupów, które zakwalifikowały się do etapu inkubacji w ramach projektu „Platformy startowe dla nowych pomysłów”. Startup Summer Camp zorganizowaliśmy Rynie już po raz drugi. Dla przyszłych przedsiębiorców była to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy i czerpania inspiracji od doświadczonych specjalistów z kraju i zagranicy.

Dwudniowa konferencja obfitowała w wykłady, prelekcje, warsztaty, panele dyskusyjne oraz pitche inwestorskie. Głównym jej celem było stworzenie komfortowej, nieformalnej przestrzeni do wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami rozpoczynającymi swoją biznesową drogę, ale także inwestorami i przedstawicielami platform startowych. Wydarzenie zgromadziło około 300 uczestników oraz 43 ekspertów.

Realizacja

Realizacja obejmowała kompleksową kreację i aranżację przestrzeni, logistykę wydarzenia, stworzenie programu merytorycznego z zakontraktowaniem prelegentów i prowadzących oraz programu artystyczno – rozrywkowego dostosowanego do grupy docelowej.

Głównym prelegenetm Startup Summer Camp 2019 był Dave Birss – mówca motywacyjny, autor takich bestsellerów jak: „How to get to great ideas: a system for smart, extraordinary thinking” czy „A user guide to the creative mind”.