Family Business Week

Klient

Instytut Biznesu Rodzinnego – konferencja realizowana w formule eventu online

Family Business Week to międzynarodowa konferencja mająca na celu niesienie pomocy dla przedsiębiorczych rodzin, które boleśnie odczuwają skutki ogólnoświatowej pandemii.
✔️ ponad 80 prelegentów z całego świata
✔️ ponad 1200 uczestników wydarzenia
✔️ 11 pokoi sponsorskich
✔️ stały networking między uczestnikami

Każdy dzień konferencji poświęcony był innym dylematom, które w całości składały się na myślenie i działanie systemowe w rodzinach biznesowych.
I Dzień Firmy- czyli, jak przezwyciężyć kryzys i nie stracić
II Dzień Przywództwa – czyli, jak pandemia wpłynęła na sposób pracy
III Dzień Majątku – czyli, jak budować wielopokoleniowy majątek i jak go utrzymać w ciężkich czasach
IV Dzień Właściciela i Rodziny – czyli, jak rozwijać skrzydła i jak współpracować ze swoją rodziną
V Dzień Globalnego Otoczenia Firmy- czyli, spojrzenie w nowe realia biznesu po kryzysie

Nasze zadanie

KDK Events odpowiedzialne było za produkcję pięciodniowego wydarzenia online, prowadzonego jednocześnie w dwóch wersjach językowych. Zadaniem agencji było stworzenie platformy organizacji wydarzenia, techniczne przygotowanie konferencji, ścisła współpraca z prelegentami, ich techniczne wsparcie oraz bieżąca pomoc przy korzystaniu z nowych narzędzi online. Oprócz standardowej konferencji przygotowaliśmy również “pokoje tematyczne”, do których uczestnicy mogli dołączyć na bezpośrednie konsultację z naszymi ekspertami. To jednak nie wszystko! Wprowadziliśmy innowacje w obszarze brandingu – każdy z Partnerów miał do wyboru, aż pięć różnych opcji promocji podczas wydarzenia!
Studio nagrań w Poznaniu, reżyserka w Warszawie? – można by pomyśleć, że się nie da… Dla naszej ekipy to jedynie kolejne z wielu wyzwań, któremu oczywiście podołaliśmy! 

Czas trwania konferencji: 5 dni