Światowy Dzień Walki z Nowotworami Krwi

Klient

Fundacja DKMS, wydarzenie realizowane w formule online

28 maja 2020 we współpracy z Fundacją DKMS oraz agencją M&CC zorganizowaliśmy spotkanie dla pacjentów onkohematologicznych w ramach Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi. Podczas wydarzenia poruszyliśmy bardzo ważne kwestie takie jak leczenie Pacjentów hematoonkologicznych w dobie pandemii koronawirusa czy wdrożenie procedur przez Ośrodek Dawców Szpiku by móc nieść pomoc potrzebującym Pacjentom. Podczas wydarzenia połączyliśmy się z Dawcą faktycznym, który ze swojej perspektywy opowiedział o idei dawstwa szpiku.
#Jesteśmywtymrazem

Nasze zadanie

Realizację Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi rozpoczęliśmy od stworzenia platformy internetowej, na której odbyło się wydarzenie. Poza tym byliśmy również odpowiedzialni za stworzenie oprawy wizualnej całego eventu, streaming części oficjalnej oraz występów artystycznych.

Wydarzenie uczestnikom umilili wystąpieniami zespół Autentikos oraz Karolina Czarnecka.

Celem wydarzenia było wsparcie chorych na nowotwory krwi, wyrażenie solidarności z pacjentami onkohematologicznymi, którzy podczas leczenia muszą mierzyć się z długotrwałą izolacją. Fundacja DKMS, agencja M&CC oraz KDK połączyły siły, aby pokazać pacjentom, że #Jesteśmywtymrazem.

Materiały z konferencji zostały opublikowane na kanale YouTube KDK Events.