SPARK OF CHANGE

Klient

KDK Events – autorska konferencja biznesowa realizowana w formule online

Spark of Change to pierwsza edycja autorskiej konferencji biznesowej przeprowadzona w formule online w profesjonalnym studio transmisyjnym. Spark of Change to duża dawka inspiracji do działania, motywacji do wyznaczania nowych celów i wiedzy z różnych dziedzin biznesu. Gościliśmy ponad 20 ekspertów, którzy opowiadali o tym jak radzić sobie w świecie nieustannych zmian.
Konferencję rozpoczął moduł ekonomiczno-prawny Twardo do problemu, miękko do ludzi, następnie rzuciliśmy Inne spojrzenie na Twój Biznes w dobie digitalizacji, aby płynnie przejść do naszych Emocji i Inspiracji na przyszłość. Ideą naszego autorskiego projektu z iskrą było stworzenie wydarzenia, którego zawartość będzie wspierała i inspirowała przedsiębiorców do rozwoju swojego biznesu w wymagających czasach.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było stworzenie programu merytorycznego oraz zapewnienie zaplecza technicznego niezbędnego do realizacji pierwszej edycji projektu w pełni online. Od stworzenia identyfikacji wizualnej, przez stworzenie strony internetowej z opcją transmisji live oraz działań promocyjnych, aż po pozyskanie partnerów instytucjonalnych i medialnych – tym zajmowała się ekipa organizatorów Spark of Change. Pierwszą edycję mieliśmy przyjemność tworzyć we współpracy z firmą szkoleniową Skills Masters. Czas trwania konferencji: 10,5h.

Materiały z konferencji zostały opublikowane na kanale YouTube KDK Events.